IEL1-1-62-15.0-01-V by sensata / airpax
Image is representational - see mfr. specs
IEL1-1-62-15.0-01-V
Sensata / AIRPAX
Circuit Breaker Magnetic (Hydraulic Delay) - 15A - 250V AC - 80V DC - Lever - Panel Mount.