IUGN6-1-66-25.0 by sensata / airpax
Image is representational - see mfr. specs
IUGN6-1-66-25.0
Sensata / AIRPAX
Circuit Breaker Magnetic (Hydraulic Delay) - 1 Pole - 25A - 250VAC - Toggle Actuator - Panel Mount.