IUGN666-1-62-50.0 by sensata / airpax
Image is representational - see mfr. specs
IUGN666-1-62-50.0
Sensata / AIRPAX
Circuit Breaker Hydraulic Magnetic 3Pole 50A 277VAC
DESCRIPTION