IULNK1-1-53-100. by sensata / airpax
Image is representational - see mfr. specs
IULNK1-1-53-100.
Sensata / AIRPAX
Circuit Breaker Magnetic (Hydraulic Delay) - 100A - 80V DC - 1 Pole - Lever - Panel Mount.