PW153KB2403F01 by sl power / advanced energy
PW153KB2403F01
SL Power / Advanced Energy
Power Supply, AC-DC, 24V, 1.7A, 100-240V In, Enclosed, Desktop, External, 41W, PW Series
RoHS Compliant
Packaging
Accessories
Discontinued & Replaced
DESCRIPTION
Search Keywords: PW153KB2403F01
Supplier:
SL Power / Advanced Energy
Part No:
PW153KB2403F01
COO:
VN
ECCN:
EAR99
250
Adapter Color:
Black
Dimension:
101 x 61 x 34 mm