PW170KB1203B01 by sl power / advanced energy
Image is representational - see mfr. specs
PW170KB1203B01
SL Power / Advanced Energy
AC/DC Adapter - Wall Mount - 15 Watts: 12V @ 1.2A - NA Intch Input Blades
Accessories
Discontinued
DESCRIPTION
Search Keywords: PW170KB1203B01
Part No:
PW170KB1203B01
EAR99
1
Adapter Color:
Black
CoC Tier:
No
AC Input Current - Typical:
Not Specified
AC Input Current - Maximum:
0.4A at 90Vac
AC Input Voltage:
90 to 264
Dimension:
84.0 x 46.0 x 32.0 mm