TE10A2403B01 by sl power / advanced energy
Image is representational - see mfr. specs
TE10A2403B01
SL Power / Advanced Energy
Plug-In Adapter Single-OUT 24V 0.5A 12W
RoHS Compliant
Packaging
Accessories
DESCRIPTION
Search Keywords: TE10A2403B01
Supplier:
SL Power / Advanced Energy
Part No:
TE10A2403B01
COO:
VN
ECCN:
EAR99
250
Dimension:
84 x 47 mm