TE120A1251F01 by sl power / advanced energy
Image is representational - see mfr. specs
TE120A1251F01
SL Power / Advanced Energy
AC/DC External Desktop (Class I) Adapter - Cord (Sold Separately) Input - 90 to 264VAC Input - 10A 12VDC - 120W - 45.3" (1.15m) Cord Length.