MK24-B-3-OE
Standex ElectronicsReed Sensor, 1 Form B, SPST-NC, 5mm Surface Mount (J Leads) AT 15-30
RoHS Compliant
REEL Packaging
Certificate of Compliance Guarantee
DESCRIPTION
Reed Sensor, 1 Form B, SPST-NC, 5mm Surface Mount (J Leads) AT 15-30
Search Keywords: MK24B3OE
SPECIFICATIONS
Product Attribute
Attribute Value
Select Attribute
Products found: 0
Supplier:
Standex Electronics
Part No:
MK24-B-3-OE
Alias/AKA:
Unit of Measure:
Per Each
RoHS:
Yes
HTS:
COO:
DE
ECCN:
EAR99
Reel Pack:
500
Package Type:
REEL
IN STOCK: 0
Minimum Order Quantity: 50
Factory Lead-Time 9 Weeks
Qty
Unit Price
50
Product Guides
CUSTOMERS
ALSO BOUGHT
09 MSFL PLUG RA 318 (SL,FM,BL)
CX-424
Photoelectric Sensor Diffuse-Reflective Light ON/Dark ON NPN 0.1m
PX0793/28
Conn Outlet F 3 POS Solder Lug ST Panel Mount 3 Terminal 1 Port Bulk
1TL1-6
MICRO SWITCH™ Toggle Switches: TL Series, Single Pole Single Throw (SPST) 2 Position (Mom....
RTE24524
General Purpose Relay - DPDT (2 Form C) - 24VAC Coil - 8A Contact - 400VAC Switching - Non...