EMK105B7104KV-F by taiyo yuden
Image is representational - see mfr. specs
EMK105B7104KV-F
Taiyo Yuden
Multi Layer Ceramic Capacitor - SMD - 0.1uF ±10% - 16VDC - X7R - 0402 - Tape&Reel ...
DESCRIPTION
Search Keywords: EMK105B7104KVF
Part No:
EMK105B7104KV-F
COO:
CN
ECCN:
EAR99
10000
Capacitance Value:
0.12227uF
Voltage:
162253VDC
Package/Case:
Tolerance:
102252%