FBMH4525HM102NT by taiyo yuden
Image is representational - see mfr. specs
FBMH4525HM102NT
Taiyo Yuden
Ferrite Beads Power Chip 1KOhm 30% 100MHz 3A 0.06Ohm DCR 1810 Automotive T/R
RoHS Compliant
REEL Packaging
Accessories
DESCRIPTION
Search Keywords: FBMH4525HM102NT
Supplier:
Taiyo Yuden
Part No:
FBMH4525HM102NT
Alias/AKA:
FCFBMH4525HM102NT
COO:
PH
ECCN:
EAR99
1000
Package Type:
REEL
Maximum DC Current:
3 A
Impedance:
1 KOhm
Dimension:
4.9 x 2.8 x 2.8mm mm