FBMJ3216HM600-T by taiyo yuden
Image is representational - see mfr. specs
FBMJ3216HM600-T
Taiyo Yuden
Ferrite Beads Power Chip 60Ohm 25% 100MHz 4A 0.01Ohm DCR 1206 T/R
DESCRIPTION
Search Keywords: FBMJ3216HM600T
Part No:
FBMJ3216HM600-T
Alias/AKA:
FCFBMJ3216HM600-T
EAR99
2000
Impedance:
60 Ohm
Family:
FB
Maximum DC Current:
4 A
Dimension:
3.5 x 1.8 x 1.3mm mm