GMK107BJ104KAHT by taiyo yuden
Image is representational - see mfr. specs
GMK107BJ104KAHT
Taiyo Yuden
Multi Layer Ceramic Capacitor - SMD - 0.1uF ±10% - 35VDC - X5R - 0603 - Tape&Reel
RoHS Compliant
REEL Packaging
Accessories
DESCRIPTION
Search Keywords: GMK107BJ104KAHT
Supplier:
Taiyo Yuden
Part No:
GMK107BJ104KAHT
Alias/AKA:
CEGMK107BJ104KAHT
COO:
CN
ECCN:
EAR99
4000
Package Type:
REEL
Capacitance Value:
0.12227uF
Voltage:
352253VDC
Package/Case:
Tolerance:
102252%