GMK316AB7106KL-TR by taiyo yuden
Image is representational - see mfr. specs
GMK316AB7106KL-TR
Taiyo Yuden
Multi Layer Ceramic Capacitor - SMD - 10uF ±10% - 35VDC - X7R - 1206 - Tape&Reel ...
RoHS Compliant
REEL Packaging
Accessories
DESCRIPTION
Search Keywords: GMK316AB7106KLTR
Supplier:
Taiyo Yuden
Part No:
GMK316AB7106KL-TR
Alias/AKA:
CEGMK316AB7106KL-TR
COO:
KP
ECCN:
EAR99
2000
Package Type:
REEL
Capacitance Value:
102227uF
Voltage:
352253VDC
Package/Case:
Tolerance:
102252%