L2K212BJ105KD-T by taiyo yuden
Image is representational - see mfr. specs
L2K212BJ105KD-T
Taiyo Yuden
Cap Ceramic Array 1uF 10V X5R 10% 0805 SMD 2 Capacitor 85°C T/R
RoHS Compliant
Reel Packaging
Accessories
Discontinued
DESCRIPTION
Search Keywords: L2K212BJ105KDT
Supplier:
Taiyo Yuden
Part No:
L2K212BJ105KD-T
Alias/AKA:
CEL2K212BJ105KD-T
COO:
JP
ECCN:
EAR99
4000
Package Type:
Reel
Dimension:
2 x 1.25 x 0.85 mm
Failure Rate:
N/R
Capacitance Value:
1 uF