LBC3225T220KR by taiyo yuden
Image is representational - see mfr. specs
LBC3225T220KR
Taiyo Yuden
Inductor General Purpose Chip Wirewound 22uH 10% 100KHz Ferrite 0.33A 0.351Ohm DCR 1210 T/R
RoHS Compliant
REEL Packaging
Accessories
DESCRIPTION
Search Keywords: LBC3225T220KR
Supplier:
Taiyo Yuden
Part No:
LBC3225T220KR
Alias/AKA:
LQLBC3225T220KR
COO:
PH
ECCN:
EAR99
1000
Package Type:
REEL
Inductance:
22 uH
Type:
General Purpose Chip7105
Impedance:
N/A
Tolerance:
107104%
Technology:
Wirewound7103
Maximum DC Current:
0.33 A
Maximum DC Resistance:
0.351 Ohm
Operating Temperature:
-40 to 105 °C