LMK063BJ104KP-F by taiyo yuden
Image is representational - see mfr. specs
LMK063BJ104KP-F
Taiyo Yuden
Multi Layer Ceramic Capacitor - SMD - 0.1uF ±10% - 10VDC - X5R - 0201 - Tape&Reel ...
RoHS Compliant
REEL Packaging
Accessories
DESCRIPTION
Search Keywords: LMK063BJ104KPF
Supplier:
Taiyo Yuden
Part No:
LMK063BJ104KP-F
Alias/AKA:
RMLMK063BJ104KP-F
COO:
CN
ECCN:
EAR99
15000
Package Type:
REEL
Capacitance Value:
0.12227uF
Voltage:
102253VDC
Package/Case:
Tolerance:
102252%