LMK107BJ106MALTD by taiyo yuden
Image is representational - see mfr. specs
LMK107BJ106MALTD
Taiyo Yuden
Multi Layer Ceramic Capacitor - SMD - 10uF ±20% - 10VDC - X5R - 0603 - Tape&Reel ...
DESCRIPTION
Search Keywords: LMK107BJ106MALTD
Part No:
LMK107BJ106MALTD
Alias/AKA:
CELMK107BJ106MALTD
COO:
MY
ECCN:
EAR99
4000
Capacitance Value:
102227uF
Voltage:
102253VDC
Package/Case:
Tolerance:
202252%