LMK316B7106KL-TD by taiyo yuden
Image is representational - see mfr. specs
LMK316B7106KL-TD
Taiyo Yuden
Multi Layer Ceramic Capacitor - SMD - 10uF ±10% - 10VDC - X7R - 1206 - Tape&Reel
DESCRIPTION
Search Keywords: LMK316B7106KLTD
Part No:
LMK316B7106KL-TD
Alias/AKA:
CELMK316B7106KL-TD
COO:
MY
ECCN:
EAR99
2000
Capacitance Value:
102227uF
Voltage:
102253VDC
Package/Case:
Tolerance:
102252%