TMK042CG3R8CD-W by taiyo yuden
Image is representational - see mfr. specs
TMK042CG3R8CD-W
Taiyo Yuden
Multi Layer Ceramic Capacitor - SMD - 3.8pF ±0.25pF - 25VDC - C0G - 01005 - Tape&Reel
RoHS Compliant
REEL Packaging
Accessories
DESCRIPTION