UMK107AB7105KA-T by taiyo yuden
Image is representational - see mfr. specs
UMK107AB7105KA-T
Taiyo Yuden
Multi Layer Ceramic Capacitor - SMD - 1uF ±10% - 50VDC - X7R - 0603 - Tape&Reel ...
RoHS Compliant
REEL Packaging
Accessories
DESCRIPTION
Search Keywords: UMK107AB7105KAT
Supplier:
Taiyo Yuden
Part No:
UMK107AB7105KA-T
COO:
MY
ECCN:
EAR99
4000
Package Type:
REEL
Capacitance Value:
12227uF
Voltage:
502253VDC
Package/Case:
Tolerance:
102252%