UMK212B7105KG-T by taiyo yuden
Image is representational - see mfr. specs
UMK212B7105KG-T
Taiyo Yuden
Multi Layer Ceramic Capacitor - SMD - 1uF ±10% - 50VDC - X7R - 0805 - Tape&Reel ...
RoHS Compliant
REEL Packaging
Accessories
DESCRIPTION
Search Keywords: UMK212B7105KGT
Supplier:
Taiyo Yuden
Part No:
UMK212B7105KG-T
COO:
MY
ECCN:
EAR99
3000
Package Type:
REEL
Capacitance Value:
12227uF
Voltage:
502253VDC
Package/Case:
Tolerance:
102252%