UMK325BJ106MM-T by taiyo yuden
Image is representational - see mfr. specs
UMK325BJ106MM-T
Taiyo Yuden
Multi Layer Ceramic Capacitor - SMD - 10uF ±20% - 50VDC - X5R - 1210 - Tape&Reel ...
DESCRIPTION
Search Keywords: UMK325BJ106MMT
Part No:
UMK325BJ106MM-T
Alias/AKA:
CEUMK325BJ106MM-T
COO:
MY
ECCN:
EAR99
500
Capacitance Value:
102227uF
Voltage:
502253VDC
Package/Case:
Tolerance:
202252%