AA-019-12-22-00-00 by tark thermal solutions
Image is representational - see mfr. specs
AA-019-12-22-00-00
Tark Thermal Solutions
PowerCool Series - Air-to-Air - Thermoelectric Assembly (Peltier) - 20W cooling power - 12V
RoHS Compliant
Packaging
Accessories
DESCRIPTION
Search Keywords: AA01912220000
Supplier:
Tark Thermal Solutions
Part No:
AA-019-12-22-00-00
COO:
CN
ECCN:
EAR99
1
Family:
AA-019-12-22-00-00
Current Rating:
2.3 A
Dimension:
60mm x 80mm x 1015503mm