AA-070-24-22-00-00 by tark thermal solutions
Image is representational - see mfr. specs
AA-070-24-22-00-00
Tark Thermal Solutions
PowerCool Series - Air-to-Air - Thermoelectric Assembly (Peltier) - 71W cooling power - 24V
RoHS Compliant
Packaging
Accessories
DESCRIPTION
Search Keywords: AA07024220000
Supplier:
Tark Thermal Solutions
Part No:
AA-070-24-22-00-00
COO:
CN
ECCN:
EAR99
1
Family:
AA-070-24-22-00-00
Current Rating:
3.4 A
Dimension:
122mm x 230mm x 1525503mm