C1608C0G1H681J080AA
C1608C0G1H681J080AA
In Stock: 0
Minimum Order: 4,000
VIEW PRODUCT
C1608C0G1H681J by tdk corporation
Image is representational - see mfr. specs
C1608C0G1H681J
TDK Corporation
Cap Ceramic 680pF 50V C0G 5% Pad SMD 0603 125°C T/R
RoHS Compliant
Reel Packaging
Accessories
Discontinued & Replaced
DESCRIPTION
Search Keywords: C1608C0G1H681J
Supplier:
TDK Corporation
Part No:
C1608C0G1H681J
COO:
CN
ECCN:
EAR99
4000
Package Type:
Reel
Capacitance Value:
680 pF
Voltage:
50 VDC
Package/Case:
0603
Tolerance:
5 %