CKCA43C0G1H220K100AA by tdk corporation
Image is representational - see mfr. specs
CKCA43C0G1H220K100AA
TDK Corporation
Cap Ceramic Array 22pF 50V C0G 10% 1206 SMD 4 Capacitor 125°C T/R
Accessories
Discontinued
DESCRIPTION
Search Keywords: CKCA43C0G1H220K100AA
Part No:
CKCA43C0G1H220K100AA
COO:
US
ECCN:
EAR99
2000
Package Type:
Reel
Construction:
Flat
Capacitance Value:
22 pF
Dimension:
3.2 x 1.6 x 1 mm