CKCL44X5R1A473M085AA
CKCL44X5R1A473M085AA
In Stock: 0
Minimum Order: 4,000
VIEW PRODUCT
CKCL44X5R1A473M by tdk corporation
CKCL44X5R1A473M
TDK Corporation
Cap Ceramic Array 0.047uF 10V X5R 20% 0805 Pad SMD 4 Capacitor 85C T/R
Accessories
Discontinued & Replaced
DESCRIPTION
Search Keywords: CKCL44X5R1A473M
Part No:
CKCL44X5R1A473M
HTS:
4000
Package Type:
Reel
Life Cycle:
Discontinued & Replaced
  This product is discontinued, but still in stock
IN STOCK: 1
Ships today, if you order in
Buy all 1 in-stock or the regular minimum order quantity of 400