CCG15-24-12S by tdk-lambda
Image is representational - see mfr. specs
CCG15-24-12S
TDK-Lambda
Single Output DC-DC Converter - 15W - Vin: 9 to 36V - Vout: 12V - Remote On/Off - Thru-Hole 1"x1" Package
DESCRIPTION