DTM65PW240D by tdk-lambda
Image is representational - see mfr. specs
DTM65PW240D
TDK-Lambda
External AC-DC Power Supply - Medical - 65W - 24VDC - Input: 90 to 264VAC - IEC320-C8 - Kycon KPPx-4P
RoHS Compliant
Packaging
Accessories
DESCRIPTION