HWS1000-24 by tdk-lambda
Image is representational - see mfr. specs
HWS1000-24
TDK-Lambda
AC-DC Power Supply - 1000W - 24VDC - Input: 85 to 265VAC - Enclosed - UL508
RoHS Compliant
Packaging
Accessories
DESCRIPTION