RWS150B-28
TDK-LambdaEnclosed AC/DC Converter - 150 W - 89.5% Efficiency - Output 28V 5.4A - 85 to 265 VAC Input.
DESCRIPTION
The RWS150B-28 is AC/DC converter with dimensions: 5.04" L x 3.70" W x 1.61" H (128.0mm x 94.0mm x 41.0mm).