RWS600B-15 by tdk-lambda
Image is representational - see mfr. specs
RWS600B-15
TDK-Lambda
Enclosed AC/DC Converter - 600 W - 84% Efficiency - Output 15V 40A - 85 to 265 VAC Input.
DESCRIPTION
The RWS600B-15 is AC/DC converter with dimensions: 7.48" L x 4.72" W x 2.40" H (190.0mm x 120.0mm x 61.0mm).