ZWS100BAF-24
TDK-LambdaAC-DC Power Supply - 100W - 24VDC - Open Frame
RoHS Compliant
Certificate of Compliance Guarantee
DESCRIPTION
AC-DC Power Supply - 100W - 24VDC - Open Frame
Search Keywords: ZWS100BAF24
SPECIFICATIONS
Product Attribute
Attribute Value
Select Attribute
Products found: 0
Supplier:
TDK-Lambda
Part No:
ZWS100BAF-24
Unit of Measure:
Per Each
RoHS:
Yes
HTS:
COO:
MY
ECCN:
EAR99
Supplier Standard Pack:
1
IN STOCK: 14
Ships today, if you order in
Factory Lead-Time 15 Weeks
Qty
Unit Price
1
Product Guides
CUSTOMERS
ALSO BOUGHT
Socket Contact - Multimate III+ Series - 14 to 18 AWG - Brass Contact with 50.0µin (1.27µm...
XP1A
E14-00A
Snap Action Switch - SPDT - Button - 25A@125/250VAC 2A@48VDC - Quick Connect - Screw Mount
218BR
Octal Socket Interface Module SKT 8 POS ST
7286R1KL.25
Res Wirewound POT 1K Ohm 5% 2W 10(Elec)/10(Mech)Turn 6.35mm (39.67 X 22.23 X 26.99mm) Turr...