SQMW71R0J
TE Connectivity / CGS BrandRes Wirewound 1 Ohm 5% 7W ±300ppm/°C Ceramic RDL
DESCRIPTION
Res Wirewound 1 Ohm 5% 7W ±300ppm/°C Ceramic RDL