HD36-24-31PT-059
TE Connectivity / Deutsch AutomotiveConn Circular PIN 31 POS Crimp ST Cable Mount 31 Terminal 1 Port Bulk
RoHS Compliant
Pack Packaging
Certificate of Compliance Guarantee
DESCRIPTION
Conn Circular PIN 31 POS Crimp ST Cable Mount 31 Terminal 1 Port Bulk
Search Keywords: HD362431PT059
SPECIFICATIONS
Product Attribute
Attribute Value
Select Attribute
Products found: 0
Supplier:
TE Connectivity / Deutsch Automotive
Part No:
HD36-24-31PT-059
Unit of Measure:
Per Each
RoHS:
Yes
HTS:
COO:
MX
ECCN:
EAR99
Supplier Standard Pack:
1
Package Type:
Pack
IN STOCK: 18
Can Ship immediately
Factory Lead-Time 13 Weeks
Qty
Unit Price
1
Product Guides
CUSTOMERS
ALSO BOUGHT
Conn Feed-Through Terminal Block 2 POS Screw ST T DIN Rail 150A