LR1F68R1 by te connectivity / neohm brand
Image is representational - see mfr. specs
LR1F68R1
TE Connectivity / Neohm Brand
Metal Film Resistors - 68.1 ohm (+/-) 1% - 0.6W - 350V - Through Hole - 2.3mm Dia x 6.2mm
RoHS Compliant
Box Packaging
Accessories
DESCRIPTION