ROX1SJ220R by te connectivity / neohm brand
Image is representational - see mfr. specs
ROX1SJ220R
TE Connectivity / Neohm Brand
Flame-Proof Power Metal Oxide Film Resistor - 220 ohms (+/-) 5% - 1W - 350V - Through Hole - 10mm x 3.5mm dia - Ammo Box
RoHS Compliant
Box Packaging
Accessories
DESCRIPTION