K10P-11D45-24 by te connectivity / p-b brand
Image is representational - see mfr. specs
K10P-11D45-24
TE Connectivity / P&B Brand
Electromechanical Relay DPDT 15A 24VDC 650Ohm
RoHS Compliant
Packaging
Accessories
Discontinued
DESCRIPTION