FN2090A-12-06 by te connectivity / schaffner emc
Image is representational - see mfr. specs
FN2090A-12-06
TE Connectivity / SCHAFFNER EMC
Power Line Filter Multi-Stage EMI 0Hz to 400Hz 12A 250VAC Solder Lug Flange Mount
DESCRIPTION