RD8147-50-0M3 by te connectivity / schaffner emc
Image is representational - see mfr. specs
RD8147-50-0M3
TE Connectivity / SCHAFFNER EMC
Common Mode Choke, 0.3 mH, -30 - +50%, 50A IDC, 1.75mOhms, RD Series | Schaffner RD8147-50-0M3
RoHS Compliant
Box Packaging
Accessories
DESCRIPTION