RN102-0.3-02-22M by te connectivity / schaffner emc
Image is representational - see mfr. specs
RN102-0.3-02-22M
TE Connectivity / SCHAFFNER EMC
Common Mode Chokes Dual 22000uH 10kHz 0.3A 1.3Ohm DCR Thru-Hole
RoHS Compliant
Tube Packaging
Accessories
DESCRIPTION
Search Keywords: RN102030222M
Supplier:
Part No:
RN102-0.3-02-22M
Alias/AKA:
815930-SF
COO:
TH
ECCN:
EAR99
40
Package Type:
Tube
Attenuation:
N/A
Dimension:
14.3mm x 14.3mm x 9.3 mm