RN102-1.5-02-1M6 by te connectivity / schaffner emc
Image is representational - see mfr. specs
RN102-1.5-02-1M6
TE Connectivity / SCHAFFNER EMC
Choke - Current-Compensated - 1.6 mH - 1.5 A - RN Series. ...
DESCRIPTION
Search Keywords: RN10215021M6
Part No:
RN102-1.5-02-1M6
Alias/AKA:
816486-SF
EAR99
40
Package Type:
Tube
Family:
RN
Dimension:
14.3mm x 14.3mm x 9.3 mm