ABU125-240 by triad magnetics
Image is representational - see mfr. specs
ABU125-240
Triad Magnetics
AC/DC Power Supply Single-OUT 24V 4.61A 100W Carton
DESCRIPTION
Search Keywords: ABU125240
Part No:
ABU125-240
Dimension:
127 x 76.2 x 26.6mm