VPT230-220
Triad MagneticsPower Transformer - Toroidal - 115V / 230V Primary - Parallel 115V / Series 230V Secondary - Parallel 440mA / Series 220mA Output - 50VA - Wire Leads.
DESCRIPTION
The VPT230-220 is power transformer with dimensions: 80.00mm Dia x 33.00mm W x 36.0mm H.