WAU240-500-SG by triad magnetics
Image is representational - see mfr. specs
WAU240-500-SG
Triad Magnetics
Transformer - Wall Mount - 12 Watts: 24VAC @ 0.5A - NA Input Blades - Lvl VI
RoHS Compliant
Packaging
Accessories
DESCRIPTION
Search Keywords: WAU240500SG
Supplier:
Triad Magnetics
Part No:
WAU240-500-SG
COO:
CN
1
AC Input Current - Maximum:
0.58A
AC Input Current - Typical:
Not Specified
Dimension:
79.6 x 59.7 x 48.1 mm