WSU120-3000
Triad MagneticsAC/DC Adapter - Wall Mount - 36 Watts: 12V @ 3A - NA Input Blades - Lvl V
RoHS Compliant
Certificate of Compliance Guarantee
DESCRIPTION
AC/DC Adapter - Wall Mount - 36 Watts: 12V @ 3A - NA Input Blades - Lvl V
Search Keywords: WSU1203000
SPECIFICATIONS
Product Attribute
Attribute Value
Select Attribute
Products found: 0
Supplier:
Triad Magnetics
Part No:
WSU120-3000
Unit of Measure:
Per Each
RoHS:
Yes
HTS:
COO:
VN
ECCN:
EAR99
Supplier Standard Pack:
1
DC Input Voltage:
Not App
AC Input Current - Typical:
Not Specified
CoC Tier:
No
AC Input Voltage:
90 to 264
Dimension:
84.0 x 53.0 x 31.0 mm
AC Input Current - Maximum:
0.58A