WSU180-0450-R by triad magnetics
Image is representational - see mfr. specs
WSU180-0450-R
Triad Magnetics
AC/DC Adapter - Wall Mount - 8.1 Watts: 18V @ 0.45A - NA Input Blades - Lvl V
DESCRIPTION
Search Keywords: WSU1800450R
Part No:
WSU180-0450-R
1
Adapter Color:
Black
Dimension:
71.0 x 42.8 x 30.0 mm
AC Input Voltage:
90 to 264
DC Input Voltage:
Not App
AC Input Current - Maximum:
0.58A