SMART1200LCD by tripp lite by eaton
Image is representational - see mfr. specs
SMART1200LCD
Tripp Lite By Eaton
SmartPro LCD 120V 1200VA 700W Line-Interactive UPS, AVR, 2U Rack/Tower, LCD, USB, DB9 Serial, 8 Outlets
RoHS Compliant
Packaging
Accessories
DESCRIPTION
Search Keywords: SMART1200LCD
Supplier:
Tripp Lite By Eaton
Part No:
SMART1200LCD
COO:
CN
ECCN:
EAR99
1
Backup Time:
4 min
Battery Recharge Time:
4.5h
Battery Voltage Rating:
24 VDC