1092A5-28V by vcc - visual communications company
Image is representational - see mfr. specs
1092A5-28V
VCC - Visual Communications Company
PMI RND .5" LED Green Hi-Dome 28V Wire
RoHS Compliant
BAG Packaging
Accessories
DESCRIPTION
Search Keywords: 1092A528V
Supplier:
Part No:
1092A5-28V
COO:
MX
ECCN:
EAR99
100
Package Type:
BAG
Color:
Green
Dimension:
42.21 x 16 mm
IN STOCK: 2
Ships today, if you order in
Buy all 2 in-stock or the regular minimum order quantity of 10